Angielski Online

Reklama Google


Moja Plisa Plisy Sklep on line

Moja Plisa Plisy Sklep on line Rolety i żaluzje od dawna wykorzystuje się do osłony okien. Mają one także dużą wartość estetyczną. Wygląd żaluzjiuległ zmianie na przestrzeni lat. Obecnie produkuje się je z wysokiej jakości materiałów, mocnych i odpornych na warunki atmosferyczne. Plisy okienne stanowią przykład ewolucji żaluzji i rolety. Stanowią one nową formę osłony dla okna.
Cechy charakterystyczne plis okiennych
Plisy do okien to rozwiązanie pośrednie pomiędzy żaluzjami a roletami. Tak samo jak rolety są zrobione z materiału. Z żaluzjami plisy okienne łączy postać harmonijkowa struktury materiału. Występują jednak pewne różnice pomiędzy nimi. Plisy okienne nie są zamocowane ani na górze, ani w dolnej okna.
Zalety plis okiennych
Rosnąca popularność plis okiennych dowodzi, że jest na nie kolosalne wręcz zapotrzebowanie. Plisy okienne są nie tylko doskonałe pod względem funkcjonalności, ale i posiadają dużą wartość dekoracyjną. Cenną zaletą plis okiennych jest możliwość odsłony i zasłaniania od góry jak i od dołu. Taka podwójna ruchliwość plis okiennych daje możliwość regulowania nasileniem światła w pomieszczeniu.
Zastosowanie plis okiennych
Plisy okienne dają możliwość konstruowania wielu ciekawych aranżacji. Można np. połączyć dwie harmonijki posiadające różną przejrzystość materiału. Dzięki temu uzyskujemy efekt identyczny jak w roletach na dzień i noc. Można też umieścić zwartą tkaninę u góry okna, a przejrzystą w dolnej części. W ten sposób podczas rozsuwania jednej, druga się rozsuwa. Plisy okienne to doskonalsze rozwiązanie do regulowania zaciemniania w pokoju czy w kuchni.

Szczegóły strony mojaplisa.pl:

Podlinkuj stronę mojaplisa.pl:

Moja Plisa Plisy Sklep on line

Odwiedziny robotów: