Angielski Online

Reklama Google


Porducent urządzeń do badania hydrantów SOLID BHP

Porducent urządzeń do badania hydrantów SOLID BHP Po przeprowadzonym pomiarze urządzeniem do badania hydrantów napisz protokół i okaż go do kontroli PSP.
SOLID-BHP Producent urządzeń do badania hydrantów.
Przegląd i pomiar wydajności hydrantów w salonach kosmetycznych, salonach fryzjerskich czy gabinetach lekarskich należy wykonywać raz na rok tj. co 12 miesięcy.


Urządzenia do badania hydrantów, urządzenie do badania hydrantów, zestaw do badania wydajności hydrantów. Urządzenia do serwisu hydrantów
Producent urządzeń do badania hydrantów SOLID-BHP to firma produkcyjna z dużym potencjałem produkcyjnym pozwalającym na wytwarzanie do 500 urządzenia do badania hydrantów dziennie, jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów urządzeń do badania hydrantów w Europie. W swojej szerokiej ofercie zestawów do badania hydrantów posiadamy analogowe urządzenia do badania hydrantów, analogowe zestawy do badania hydrantów oraz cyfrowe urządzenia do badania hydrantów typu FLOW TEST FT. Nasze produktu i urządzenia jako jedyne w Polsce i Europie posiadają wszelkie niezbędne atesty, opinie
i ekspertyzy wydane przez Laboratorium Telemetrii Okręgowego Urzędu Miar w Krakowie, Laboratorium instytutu inżynierii cieplnej i procesowej wydziału mechanicznego Politechniki Krakowskiej i Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH-PIB. Dodatkowo nasze urządzenia do badania hydrantów są zgodne z rekomendacją CNBOP-PIB.
Nasze urządzenia do badania hydrantów idealnie nadają się do wykonywania przeglądów i konserwacji hydrantów w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich czy siłowniach.

Szczegóły strony solid-bhp.pl:

Podlinkuj stronę solid-bhp.pl:

Porducent urządzeń do badania hydrantów SOLID BHP

Odwiedziny robotów: